I’ve been here twice — once in the summer and once recently in November.I got two gelatos in the summer and I thought the price was reasonable (I think it was around $ 3 for one). It came in a container with a lid so you can easily take it to go and there was quite a lot of gelato too (I couldn’t finish it). If…