First & formost: This place is a ripoff. $ 133 for 4 group classes?! (You get 5 group classes IF that particular month has an extra day)The breakdown: you pay $ 33.25 for EACH 90 minute class that is full of about 12 kids and NOT personally instructed (meaning – many kids are at different levels copying a…