Yummy yogurt, but VERY pricey. This is a once in a blue moon treat, as the yogurt and toppings are priced by the oz… at this time I believe it is .57 for an oz? Avg cost is usually $ 6-$ 7 per person, which is bananas. Still, it’s nice to have a locally run mom and pop shop! I should also add, they have tons…