We drove by this place and were curious so we decided to go in. There was a lot of stuff to buy. Jams, cheeses, bulk items, meats, kitchen stuff etc… The prices were good on some items, but on others they were too pricey. We bought a dozen eggs for $ 2.15 which is a good price. We also bought some jerky sticks…