I called in to see if i can have some take-outs, and out of curiosity, I asked how do they charge take-outs. The guy told me $ 5/lb. But when I got my food, he just told me the total amount w/o telling me the unit price. I was surprised at how such a small amount can be 2 pounds, so I asked how is this…