I work nearby. I used to get their prepared food for lunch once a week It «used» to be good and «was» a good deal. Their prepared meal with two sides used to be $ 6.99 and very tasty. Recently the price increased to $ 8.99 and the quality went down quite a bit, but still okay for a full meal. Well a coworker…