You can taste every drop of sunshine in those there strawberries. A little manual labor and $ 0.75 per pound, what a deal! Where else would you get a chance to frolic in the fields with tiny creatures who’s just trying to enjoy some fresh produce as much you. Picking your own food is also fabulous for a cheap…