Not really a fan.PROS:–I obtained it for a highly discounted price. $ 4.95 for a year.–Includes teacher’s guides for each workbook.–Everything is pretty much laid out for you.–Can print multiple copies if necessary.CONS:–Customer service is non-existent. No seriously. I’ve contacted them 3 times with no…