I bought 4 lbs of cheese from the deli for christmas gifts. I also picked up a lb of fudge. I paid with a credit card, so didn’t notice until I got home that it cost me 75 dollars! Looking at the packages, I noticed that the cheese rang up at 18.99 a pound. I called the store to report the error and was told…