The food here I wouldn’t consider food. Their version of mac and cheese is from a box that costs 6.50 for not even 2 ounces. The soup of the day tasted like it came from a can with a piece of last night’s leftover broccoli thrown in. The packaged saltines were stale as were the potato chips which tasted like…